HIRINGINTZA BATZORDEA

Gehiengoa: Jean Michel JOLIMON DE HARANEDER, Maddalen NARBAÏTS-FRITSCHI, Philippe CELAYA, Max-Henri BLOT CHAMPENOIS, Anita LACARRA, Marie Pierre CLAVENAD, Philippe GIRALDI
AZKAINE BAI : Jérémy SAVATIER
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Jean Pierre MOUHICA

UR ERTSI LARRUN : Nicolas DANEL

Laborantza, Energiako Trantsizio eta Garapen Iraunkor Batzordea

Gehiengoa: Pascal PEYREBLANQUE, Max-Henri BLOT CHAMPENOIS, Anita LACARRA, Thierry TALAZAC, Francis DOMANGÉ, Antoine COGNAUD, Maddalen NARBAÏTS-FRITSCHI, Fabien LARROQUET, Murielle LEIZAGOYEN GALARDI
AZKAINE BAI : Jérémy SAVATIER
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Bénédicte LUBERRIAGA

UR ERTSI LARRUN : Sébastien GALARD

EKONOMIKO BIZITZA, GAZTERIA, KIROL ETA ELKARTE BATZORDEA

Gehiengoa: Marie Pierre CLAVENAD, Ann SIMON, Marc GRACY, Murielle LEIZAGOYEN GALARDI, Jean Michel JOLIMON DE HARANEDER, Anita LACARRA
AZKAINE BAI: Gorka TABERNA
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Jean Pierre MOUHICA

UR ERTSI LARRUN : Sébastien GALARD

Kultur, Euskara, Animazio Batzordea

Gehiengoa: Murielle LEIZAGOYEN GALARDI, Marc GRACY, Maddalen NARBAÏTS-FRITSCHI, Anita LACARRA, Laetitia LAC, Nathalie DEJEAN, Ann SIMON
AZKAINE BAI : Joana IRIGARAY
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI: Bénédicte LUBERRIAGA

UR ERTSI LARRUN : Sébastien GALARD

OBRAK BATZORDEA

Gehiengoa: Philippe GIRALDI, Jean Michel JOLIMON DE HARANEDER, Marie Pierre CLAVENAD, Pascal PEYREBLANQUE, Thierry TALAZAC, Max-Henri BLOT CHAMPENOIS, Anita LACARRA, 
AZKAINE BAI :  Gorka TABERNA
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Didier ISASA 

UR ERTSI LARRUN : Sébastien GALARD

FINANTZAK BATZORDEA

Gehiengoa: Marie Pierre CLAVENAD, Philippe CELAYA, Jean Michel JOLIMON DE HARANEDER, Thierry TALAZAC, Ann SIMON, Maddalen NARBAÏTS-FRITSCHI, Murielle LEIZAGOYEN GALARDI
AZKAINE BAI : Gorka TABERNA
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Didier ISASA

UR ERTSI LARRUN : Nicolas DANEL

Kirol, Gazte, Hezkuntza Batzordea

Gehiengoa: Philippe CELAYA, Francis DOMANGÉ, Thierry TALAZAC, Pascal PEYREBLANQUE, Ann SIMON, Murielle LEIZAGOYEN GALARDI, Thomas OYARZUN, Fabien LARROQUET, Antoine COGNAUD
AZKAINE BAI : Joana IRIGARAY
VIVRE ASCAIN-AZKAINE BIZI : Jean Pierre MOUHICA

UR ERTSI LARRUN : Sébastien GALARD

EGIAZKO BERDINTASUNAREN ALDE IDEKI BATZORDEA 

Gehiengoa :  Ann SIMON, Murielle LEIZAGOYEN GALARDI, Nathalie DEJEAN, Max-Henri BLOT CHAMPENOIS, Antoine COGNAUD

Azkaine Bai : Joana IRIGARAY

Ascain-Azkaine Bizi : JBénédicte LUBERRIAGA

Ur Ersti-Larrun : Sébastien GALARD